Říjen 2018

Padesát odstínů mne

15. října 2018 v 23:38 | Black soul |  Píšu, kreslím...
Normálně nikdy nevím, co ke svým básničkám mám dodat, ale tohle téma týdne mě rozesmálo, pravděpodobně ne z úplně dobrého důvodu. Už tolikrát jsem plánovala se o tom rozepsat v článku a vylíčit, co se se mno vlastně děje, ale nikdy jsem k tomu nenašla dostatek ??motivace??. Trpím hraniční poruchou osobnosti, takže "Padesát odstínů mne" je pravděpodobně nejvíc výstižná věc, kterou bych v souvislosti s touhle poruchou použila. A protože nikdy nevím, jak se vyjádřit, rozhodla jsem se to prsknout do básničky.

Brouci a jiná havěť

11. října 2018 v 14:22 | Black soul |  Píšu, kreslím...
Kdyby se na nás někdo díval z vesmíru pod lupou, museli bychom mu připadat jako mravenci v mraveništi; jako brouci na louce, na chodníku a jako jakákoliv jiná havěť. Nohou na to máme dost, taky jsme různě tvarovaní a barevní a když se náhodou něco semele, tak nikdo v tom prsty nemá a každý dělá mrtvýho brouka.

Sny, které si nikdy nesplním

8. října 2018 v 20:20 | Black soul
Vždycky, když mě chytne panický zachvat ala co vlastně dělám se svým životem, snažím se uklidnit a přemýšlet, co vlastně od života chci. Co je takovým mým super cílem, kterého bych jednou chtěla dosáhnout, bod, do kterého, když se dostanu, tak budu mít všechno, co bych od života chtěla. Některé věci jsou tak trochu samozřejmost, něco, co se jednou určitě stane, možná ne v takové míře, jak jsem si představila, ale rozhodně to tomu nějak bude podobné; a některé věci jsou bláznivé.